Martina Loutocká

Reference

Martina k nám přijela, když dcerka ve čtyřech měsících prožívala bojkot kojení. Dala nám spoustu skvělých tipů a rad, jak bojkot překonat a hlavně jak na správné přisátí. Škoda, že jsem si ji nepozvala dřív, ideálně hned po příjezdu z porodnice. Oceňuji její milý přístup, odborné informace i osobní zkušenosti. (Hana G.)

Marťa je velmi sympatická, empatická a milá osoba. Laktační poradenství jsme realizovaly ještě v době mého těhotenství a moc mi pomohla. Měla jsem s ní schůzku asi měsíc a půl před porodem, věnovala se mi několik hodin a byl to nejlépe strávený čas! Probraly jsme různé mýty, techniku u videí, co dělat když… Měla jsem připravené i vlastní otázky, na které mi ochotně odpověděla. (Petra V.)

Paní Loutockou moc doporučuji, příjemná komunikace a rychlá domluva na návštěvě, ale hlavně vyřešení problémů ohledně kojení. Proběhla i názorná ukázka a pěkné vysvětlení, jak kojit a přikládat miminko. Ještě jednou moc dekuji. (Lucie K.)

Marťu jako laktační poradkyni můžu vřele doporučit. Od prvního kontaktu byla velice ochotná a příjemná. Téměř okamžitě jsme si domluvily osobní setkání na kontrolu kojeni. Vše probíhalo v přátelském duchu, vše mi krásně vysvětlila a zkusila najít rešení bez toho, abych se cítila, že mě do něčeho tlačí nebo nutí. Zároveň mi poradila i s nošením dcerky, pomohla mi navázat nosítko, ukázaly jsme si různé polohy na kojení. Setkáni s Marťou pro mě bylo velkým přínosem. (Katka H.)

Na paní Loutockou jsme dostali kontakt od známé a v pravou chvíli nás zachránila. Byla jsem zoufalá, kojení mě moc bolelo. Svým empatickým přístupem a konstruktivními radami mi moc pomohla. Doporučuji. (Sylvie J.)

Paní Loutocká je empatická a velmi příjemná žena. Veškeré dotazy mi zodpověděla ještě dřív, než jsem se stihla zeptat. Její poradenství mi velmi pomohlo, minimálně v tom, že mě ujistila, že v kojení nedělám velké chyby, pouze jsme upravili polohu. Dodalo mi to sebevědomí a vrátilo chuť kojit a dát svému miminku to nejlepší, protože už jsem to chtěla vzdát. Mám velkou radost, že jsem na ni narazila a že přijela, jak nejrychleji to šlo (v pondělí kontaktování, v úterý přijela). Celkově paní Loutockou hodnotím velmi velmi pozitivně a kladně. (Veronika Z.)